Ehitusjärgne koristus

Peale ehitustööde lõppu tuleks teha põhjalik koristus. Ehitusjägne koristus hõlmab kõiki pindu laest kuni põrandani, samuti väljaspool asuvat fassaadi ja klaaspindu. 
Peale ehitustööde lõppu tuleks teha põhjalik koristus, ise seda teha ilma vastava kogemusteta ja vahenditeta on väga ajakulukas ja keeruline.    Meie tegeleb sellega igapäevaselt ja meie töötajatel on juba väljakujunenud töövõtted ja vahendid, mis lihtsustavad ja kiirendavad koristust oluliselt.
Ehitusjärgse koristuse käigus puhastame kõik pinnad, hooldame põrandad, puhastame seinad ja laed, pesemed aknad seest ja väljast ja ka aknaraamid. 
Mahukamate tööde puhul on mõistlik kasutada ka ehitusaegset koristust. Selle käigus eemaldatakse tolm ja plekid, vajadusel isoleeritakse puhastatud alad tolmukindlalt.                                                                                                                                                                                                      Tihti aitab ehitusaegne koristus hoida kokku ehitusjärgse koristuse hinnast kuni 30%, kuna puhas objekt on võimalik saavutada kiiremini ja lihtsamate töövõtetega.